Юні українці

20 лютого у ЗОШ І – ІІІ ст. №3 м. Бара відбувся форум патріотичних справ. До цього заходу долучилися і учні 2 – А класу( керівник Пацанюк І.М.). Проведено захист проекту патріотичних справ «Юні українці». Учні нашого класу розповідали про справи класу, стосовно патріотичного виховання, про те, що другокласники були задіяні у всіх акціях, що відбувалися у школі. Також діти декламували вірші про Україну, згадували історичне минуле нашої держави і видатних діячів, закріплювали знання про традиції та звичаї українського народу.
Але червоною лінією заходу був саме патріотичний напрямок виховання. Класний керівник у доступній формі розповіла про  події сьогодення. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять про загиблих героїв Небесної Сотні та АТО.
Діти зробили висновок, що у важкі часи українцям потрібно об’єднатися, вистояти і перемогти. Віримо, що ці маленькі відчуття переростуть у великий патріотизм.

22.02.2017 | Aдмін