Україна починається з мене

Це так,  як дихати -
любити Батьківщину.
В 5-Б класі (кл. кер Катрін А.А.) пройшов захист проекту «Україна починається з мене». Учні класу звітували про проведену роботу з патріотичного виховання протягом року.

Під час захисту учні виконали інтерактивні вправи:  складання асоціативного куща «Любов до України», добирали ознаки до слова «Україна». Виконали вправу « Я висловлюю свої думки. Патріот – це той, хто…»
        Учні переглянули відеоролик про події революції Гідності. Кожен учень на сердечку записав побажання Україні. Хвилиною мовчання вшанували тих, хто загинув, захищаючи Україну.
В результаті захисту проекту учні зробили висновки, що наша держава -  Україна – найкраща, і ми повинні гордитися тим, що ми – українці. Слава Україні!

02.03.2017 | Aдмін