Солодощі - захисникам України. Акція в ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Бара.

Під час загальношкільного Форуму патріотичних справ  дітей та учнівської молоді, який 20 лютого пройшов в ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Бара, учасники Революції Гідності, АТО та волонтери високо оцінили роботу школярів з військово - патріотичного виховання. Та найбільше дітям запало в душу звернення волонтера Володимира Маліцького, який  сказав, що на передовій наші військові найбільше чекають на дитячі листи, малюнки та смаколики, виготовлені власноруч. Слова волонтера надихнули школярів на конкретні дії, тож президент школи Холява Руслана призначила позачергове розширене засідання учнівського самоврядування: запросили голів рад 5-11 класів, директора школи Анатолія Артуровича Ловчинського, заступника директора з виховної роботи Ірину Юріївну Галкіну та класного керівника 7-Б класу Інну Анатоліївну Стаднік. Пропозиції були різні: одні пропонували приготувати вареники, інші принести домашню консервацію, а учениця 8-Б класу Вікторія Базалівська, батько якої є учасником АТО, запропонувала приготувати рогалики з вишнями. Дівчина сказала, що  хоча бійці АТО – це дорослі чоловіки, усі вони полюбляють солодке.

Пропозиція була одноголосно підтримана. Тож присутні розробили план дій, довели його до усіх класних колективів, і першого березня учнівським самоврядуванням в шкільній їдальні було проведено акцію «Солодощі –  захисникам України». Варто зазначити, що бажаючих взяти участь у акції  було набагато більше, ніж  робочих місць  у шкільній їдальні, тож частина учнів випікала рогалики вдома. Отже, першого березня після уроків  у школі закипіла робота. Керувала процесом приготування Інна Анатоліївна Стаднік, посильну допомогу їй надали директор школи Анатолій Артурович Ловчинський та заступник з виховної роботи Ірина Юріївна Галкіна. А от учні 8-А класу  разом із класним керівником Фурман Таїсою Василівною випікали пісні рогалики ( за особливим рецептом від класного керівника). Солодощі вийшли на славу! І вже другого березня учнівська громада передала смаколики, листи та малюнки волонтеру Володимиру Маліцькому, який подякував дітям, їх батькам, вчителям і повідомив , що усе  через декілька днів  особисто передасть бійцям на передову.

02.03.2017 | Aдмін