Велич поета – до кожного серця

З нагоди вшанування пам’яті Великого Кобзаря – Тараса Шевченка учні ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Бара Ігор Мудрицький (5-Б кл.), Іван Мельник (6-А кл.), Роман  Мукоїд (6-А кл.), Дмитро Пономаренко (8-А кл.) та президент школи Руслана Холява (10 кл.) взяли активну участь у Шевченківських читаннях, які 9 березня пройшли в центрі міста біля пам’ятника поету, якому судилося стати глашатаєм мрій і прагнень народу, символом своєї нації та країни .
    В цей же день учні 1-4 класів представили 70 малюнків до творів Т. Шевченка, а школярі 5-11 класів презентували розкладники «І знову линуть до нас думи Кобзаря…», виготовлені власноруч. Першокласники (1-Б кл., кл.кер. Людмила Ігорівна Борсолюк) відвідали дитячу бібліотеку, де переглянули презентацію «Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття» та взяли участь у конкурсі читців «Наш Шевченко»; в 6-Б класі пройшла відкрита виховна година «Кобзарем його ми звемо…» (кл.кер. Суконнік Олена Єдуардівна). Окрім того, в кожному класі пройшли інформаційні заходи під загальною назвою «Велич поета – до кожного серця».

Для всього світу вже понад півтора століття слово «Україна» нерозривне з ім’ям Тараса Шевченка. Заходи з вшанування Т.Г. Шевченка є важливими для кожного українця, адже від того, чи знайдеться місце для Кобзаря в храмі власної душі , залежить, ким ми є і ким ми будемо.

10.03.2017 | Aдмін