День укаїнського добровольця

14 березня з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної  уваги та турботи до учасників добровольчих формувань  в ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Бара пройшла ціла низка змістовних, цікавих та  креативних  заходів.   Так, на підтримку ветеранів АТО,  популяризацію  здорового способу життя учні школи підтримали  флешмоб «22 Pushup Challenge», участь у якому уже  взяли голова Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко, міністр культури України Євген Нищук, мер Києва Віталій Кличко, генерали Нацгвардії України, патрульні поліцейські та багато  інших.
В нашій школі акція пройшла за підтримки та особистої участі   директора навчального закладу  Анатолія Артуровича Ловчинського, вчителів  фізичної культури Панчишина  Валентина  В’ячеславовича та Ситникова Дмитра Борисовича, завгоспа школи Радзієвського Володимира Сергійовича    та 27 учнів навчального закладу.  Найменший учасник-учень 3-А класу Михайло Катрін. Цікаво, що у акції взяли участь  4 дівчинки - учениці  7-Б класу Валерія Фролова та  Анна Ковальчук,  8-А класу Альона Кучерук  та Христина Желавська.

Окрім того, в школі було розгорнуто виставку «Знаємо поіменно», проведено зустріч з головою Благодійного Фонду «ДоброБар»   Анатолієм Колосом та волонтером   Володимиром Маліцьким під загальною назвою «Мости єднання». В. Колос нагородив учнівський та вчительський  колективи школи грамотою  за вагомий внесок у підтримку обороноздатності України, а В. Маліцький  передав учням школи відеопривітання від  бійців АТО та слова щирої подяки за листи, малюнки, обереги та смаколики, виготовлені власноруч.

15.03.2017 | Aдмін