Тиждень морального виховання «Хто дружбу водить, той щастя знаходить»

Дружба — велика сила. Дружба в колективі — це правдиве, чесне й приязне ставлення один до одного.  Тож з метою  розкрити  значення дружби в житті людини;  поглибити і розширити поняття у дітей про дружбу; навчити дітей правильно вибирати друзів, спілкуватись і товаришувати; виховувати  почуття дружби, колективізму;  сприяти виникненню дружнього колективу в класі;  виховувати любов, повагу та бережне ставлення до друзів; сформулювати поняття «дружба», збагатити знання учнів прислів’ями та приказками про дружбу в нашому навчальному закладі пройшов тиждень морального виховання під назвою «Хто дружбу водить, той щастя знаходить».

Під час виховної години «Дружба єднає серця»   учні 1-А класу (кл. кер. Іванцова Г.В.) виготовляли  «Кораблики дружби» та  обмінювалися корабликами «прощення і подяки»,  навчаючись прощати і бути вдячними один одному, а в 5-х класах (кл. кер. Катрін А. А., Гуцалюк Н. Р.) на виховній годині діти спробували з'ясувати як вони розуміють слово "дружба",  що для них  вона озночає, та чи пов'язані між собою дружба та щастя. На завершення діти створили "Дерево Дружби та Щастя", на якому прикріпили листочки з написами, що для них дружба та коли вони щасливі.

Психологом школи була проведена просвітницька бесіда в 3-Б класі на тему: «Хочеш мати друга – умій другом  бути».
І на завершення тижня морального виховання «Хто дружбу водить, той щастя знаходить» та напередодні Міжнародного дня щастя, який відзначають у світі 20 березня, учнівським самоврядуванням було організовано флешмоб «Дружба єднає серця».  Всі учні  з 1 по 11 клас вийшли на подвір’я школи   та запустили кульки в небо із сердечками,  на яких були написані найкращі побажання кожного учня.

24.03.2017 | Aдмін