Участь учнів ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Бара у районному етапі Всеукраїнського конкурсу-огляду колективів екологічної просвіти

Наша планета Земля є тільки малесенькою частиною Всесвіту, але  до  сьогодні це – єдине місце, де ми можемо жити. Природа,  яка дає нам все для життя, вимагає від нас ощадливого,   бережливого відношення  до себе. Всі ми, нині проживаючі, відповідальні за нашу природу перед нащадками. Бездумне, безгосподарське ставлення до природи приносить великі лиха. І щоб розв’язати проблеми охорони і збереження природи, люди всієї                   землі повинні об’єднатися з думкою про збереження навколишнього середовища та планети Земля.
    З метою екологічного виховання учнів, вивчення довкілля, пізнання його законів і впливу людини на стан навколишнього середовища, засвоєння знань про природу рідного краю,  виховання почуття відповідальності за природу як національне багатство,  формування готовності до активної екологічної діяльності;  формування основ глобального екологічного мислення та формування в учнів екологічної компетентності з набуття знань і досвіду розв’язання екологічних проблем  команда агітбригади «ЕКОСВІТ» ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Бара взяла активну участь у районному етапі Всеукраїнського конкурсу-огляду колективів екологічної просвіти.

24.03.2017 | Aдмін