Тиждень початкових класів. День четвертий - «Веселі старти»

«Сильні, спритні, дружні» – під таким гаслом пройшли спортивні змагання між учнями початкових класів  у школі.

Діти придумали назви командам, а потім чесно змагались за перемогу, отримавши підтримку вболівальників. День  захоплюючої, емоційної боротьби приніс  велике спортивне задоволення всім учасникам змагань. На спортивному майданчику панувала приємна, дружня атмосфера, бо естафети, які підготували педагоги були цікавими та яскравими. В цілому команди позмагались у 10 естафетах, які включали різноманітні спортивні вправи.

По завершенню спортивного дійства відбулась церемонія нагородження переможців.

Ми вважаємо, що кожен, хто сьогодні був учасником або вболівальником, отримав заряд бадьорості й зміцнив своє здоров’я. Результати змагань свідчать про те, що всі діти дружать з фізкультурою та спортом. Тому ми бажаємо всім здоров’я та добра! До нових зустрічей.

06.04.2017 | Aдмін