Напередодні свята великого - Воскресіння

Поступово закінчується Великий піст. Усім ми чекаємо з нетерпінням найбільшого свята – Великодня. Також його чекають дітки. А що діти знають про це найвеличніше свято? Саме це з’ясовувала вихователь групи продовженого дня (Ворнік В. В.) разом зі своїми маленькими вихованцями, учнями 1-А, 1-Б класів.
Протягом тижня дітки ознайомились з історією виникнення свята, прослухали цікаві легенди пов’язані з Великоднем, самостійно виготовляли листівки для близьких.

Пізнавальною та захоплюючою була тема присвячена писанка. Учні з великим захватом розглядали та вивчали писанки різних регіонів нашої України, розфарбовували зразки писанок та виготовляли коробочки у вигляді зайчика для крашанок.

Для урізноманітнення роботи з вихованцями, їм було запропоновано перегляд тематичних мультфільмів.
Завершили тижневий екскурс у свято Воскресіння Христа темою «Не я б’ю, верба б’є, за тиждень – Великдень!». Учні з радістю взяли участь у художньому конкурсі «Вербова гілочка».

10.04.2017 | Aдмін