Посади дерево і збережи його!

З метою  поліпшення естетичного стану  пришкільної території, привернення  уваги  учнів до проблем екології та бережливого ставлення до природи  учні 6-Б класу разом із учителем трудового навчання Кучеруком Володимиром Миколайовичем  висадили біля школи алею із 18 сосон. Діти вірять, що ці насадження стануть справжньою окрасою не тільки пришкільної території, а й усього міста. Окрім того, перефразовуючи відомий вислів, можна сміливо сказати, що дерева — це легені нашої планети, вони виробляють кисень, нейтралізують шкідливі викиди, впливають на  формування клімату планети. Вони -  неоціненне багатство, яке ми залишимо після себе. І кожен з нас може докласти зусиль для примноження цього багатства, це зовсім нескладно, варто тільки захотіти!

12.04.2017 | Aдмін