Акція в ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Бара «Пасхальний кошик-захиснику Батьківщини!»

Із Воскресінням –  Світлим святом!
Усмішок й радості багато!
Хай Божа ласка завітає
І щастям Вас благословляє!
Смакує паска на здоров я,
І благодать іде з небес,
У день, наповнений любов ю,
Радійте, бо Христос Воскрес!

Відповідно до плану роботи навчального закладу учнівським самоврядуванням ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Бара школи було організовано акцію «Пасхальний кошик - захиснику Батьківщини!». В акції взяли участь учнівські колективи 1-11 класів, учителі та батьки учнів школи. Символічні кошики були наповнені запашними пасками, солодощами, домашньою ковбаскою та салом. Окрім того, діти написали листи бійцям та намалювали яскраві малюнки. На кожному кошику учні розмістили напис «Повертайся живим!»  Адже усі ми добре розуміємо, що  допомога потрібна саме зараз! Ми повинні показати свою підтримку тим, хто кожен день чує свист куль і снарядів,  бачить смерть своїх друзів , тим, хто стоїть на захисті суверенітету та незалежності нашої держави! Усі зібрані смаколики учні школи передали голові благодійного фонду «ДоброБар», відомому волонтеру Анатолію Колосу.

Тож нехай Великодні кошики, з любов’ю підготовлені учнями школи, зігріють серця бійцям АТО !
Христос Воскрес - воскресне й Україна!
                                           І. Галкіна, заступник
                                           директора з виховної роботи