Віртуальна подорож учнів 3-Б класу

18 квітня учні 3-Б класу разом із вихователем ГПД Базілєвич Н. В. та класним керівником Завадською О. В. відвідали дитячу районну бібліотеку, де здійснили  віртуальну подорож «Японія – країна вранішнього сонця».  Діти під час віртуальної подорожі дізнались про розташування Японії на карті світу, про державний устрій, державні та народні символи, історію назви країни, про народ, який живе у країні вранішнього сонця. Вихованці змогли дізнатись багато цікавих фактів про Японію, про японську історію, культуру, мистецтво, літературу, традиції і звичаї японцівю.

Учні були ознайомлені з Указом президента України “Про оголошення 2017 року Роком Японії в Україні”  та планом проведення заходів, присвячених Року Японії в Україні, у нашій школі.

Повернувшись до класу Ніна Володимирівна та Оксана Володимирівна провели майстер клас з "Орігамі".  Розповіли вихованцям про давнє мистецтво японців складати фігурки з паперу, звернули увагу, що цим мистецтвом займаються і в Україні. Самі діти часто складають літачки, жабки, квіти, журавлики, голуби та інші фігурки з паперу, все це і є мистецтво орігамі. Упродовж заняття діти вчились працювати з папером, оволоділи технікою складання паперу та з’єднання паперових модулей без клею. Результатом заняття стала виставка виробів з кольорового паперу. Дітям заняття сподобалось, надихнуло на виготовлення різних фігурок, а у бібліотеці стали популярними книги «Орігамі для дітей».

20.04.2017 | Aдмін