Стежинами Казкового світу

Протягом тижня на групі продовженого дня учнів других класів,вихователем якої є Юрчак Ольга Григорівна, відбулася серія відкритих виховних заходів на літературну і казкову тематику. 11 квітня діти відвідали міську дитячу бібліотеку і прослухали надзвичайно цікаву розповідь-ознайомлення про правила користування бібліотекою,про користь читання і важливу роль книги в житті дитини. Учням дуже сподобалась екскурсія - адже все відбувалось у вигляді гри. Діти  мали змогу записатися до бібліотеки та обрати свою першу книжечку. Екскурсія закінчилася масою емоцій та задоволення.

Наступний виховний захід був присвячений темі «У казки на гостинах». Діти ознайомились із видами казок та із безмежним світом уяви та фантазій казкового світу,брали участь у цікавій вікторині. Учні показали себе дуже кмітливими,розумними та дійсними читачами української та зарубіжної казки.
Також ми змогли насолодитися яскравими фарбами дитячого пензлика,якими порадували діти в конкурсі малюнків «Мій улюблений казковий герой».
Заключним виховним заходом стала бесіда на тему «Роль книги в житті дитини». Діти активно приймали участь в обговоренні цієї теми та виражали свою думку,розповідали про улюблені прочитані книги та із захопленням  описували своїх улюблених казкових героїв.
Так як цей рік присвячений Японії, учні були ознайомлені із письменниками цієї країни та із японською казкою. Поринаючи в казковий світ,діти ще раз запевнили себе у важливій ролі книги в житті людини.

21.04.2017 | Aдмін