Квітуча сакура

Учні 3-Б класу разом з вихователькою ГПД Базілєвич Ніною Володимирівною та класним керівником Завадською Оксаною Володимирівною знову поринули у віртуальну мандрівку до загадкової Японії.
            Діти переглядали відео, споглядали   цвітіння Сакури, та намагалися передати красу цього деревця в своєму малюнку. Японці вірять, що сакура приносить достаток. Квіти сакури нагадують нам про швидкоплинність і крихкість життя: людина проживає своє життя так само, як падає пелюстка сакури – красиво і дуже швидко. Це тендітне деревце вказує на тлінність життя і непостійність буття. Разом з тим, сакура завжди символізує тільки хороше, оскільки пелюстки сакури не знають зів’ялості. Вони опадають перш, ніж розпадуться її пишні суцвіття.

26.04.2017 | Aдмін