День цивільного захисту в ЗОШ №3 м. Бара

Відповідно до наказу по ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Бара від 24.04.  2017 № 71 «Про підготовку та проведення Дня цивільного захисту в школі» з метою ознайомлення учнів із правилами поведінки під час надзвичайних ситуацій  26 квітня в навчальному закладі було проведено День цивільного захисту.

Цього дня в навчальному закладі пройшла низка цікавих та пізнавальних заходів: «Щоб не сталося біди, обережним будь завжди» (1-2 кл.),  «Сірничок малий, а біда велика» (3 кл.),  «Надзвичайні ситуації під час стихійного лиха»(4 кл.) «Надання першої медичної допомоги» (5 кл.) «Захист продовольства та води» (6кл.) «Правила поведінки у сховищах та укриттях» (7кл) «Улаштування протигазу» (8 кл) «Прилади цивільного захисту» (9-11кл.)
Окрім того, за сигналом «Увага всім!»  було проведено евакуацію всіх учнів та працівників школи із навчального приміщення. Учні 10 класу спрямовували  напрям руху школярів з І та ІІ поверхів. Евакуація пройшла чітко й організовано. Працівниками ДСНС було проведено навчання учнівських колективів дій при надзвичайній ситуації .

М.В.Ткач
  інженер з  техніки безпеки.

26.04.2017 | Aдмін