Участь учнів ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Бара у районному конкурсі знавців зарубіжної літератури

26 квітня 2017 року відбувся районний Конкурс знавців зарубіжної літератури( виразне читання поезії зарубіжних авторів) серед учнів 6-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів в номінаціях: «Сила природи велика» для учнів 6-7 класів та «Гіперболи кохання – метафори літератури»  для учнів 8 – 11 класів.
Учні ЗОШ І-ІІІ ст.№3 теж взяли активну участь у цьому престижному конкурсі, адже наші вихованці надзвичайно талановиті, обдаровані і творчі. І як результат: усі учасники повернулися з перемогою. Отож їхні прізвища: Пономаренко Дмитро 8-Б клас – І місце (вчитель Кучерук Н.В.); Ковальчук Ольга 11 клас – І місце (вчитель Кучерук Н.В.); Сисоєва Марта 6-Б клас - ІІІ місце (вчитель Кучерук Н.В.); Постемська Христина 10 клас – ІІІ місце ( вчитель Стаднік І.А.).
Вітаємо переможців! Молодці! Так тримати! А їхнім вчителям – наставникам - натхнення, терпіння, творчих успіхів і досягнень!

28.04.2017 | Aдмін