Благодійний ярмарок «Милосердя в нашому житті» на підтримку дитячого навчально-реабілітаційного центру.

28 квітня в ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Бара відбувся благодійний ярмарок, який організували учнівський колектив 8-А класу (класний керівник Фурман Таїсія Василівна) з метою надання допомоги вихованцям Котюжанівського дитячого навчально-реабілітаційного центру.

Учні крім різноманітних смаколиків приготували варенички, піцу, бутерброди. Ярмарок проходив дуже жваво. Учні та вчителі із задоволенням купували виставлене на продаж. Всього було зібрано 3200 гр. На зібрані кошти буде придбано канцелярське приладдя.

Крім цього, до благодійного заходу приєдналися учні 1-Б кл. (кл. кер. Борсолюк Л.І.), 5-Б кл. (кл. кер. Катрін А.А.), 7-А кл. (кл. кер. Трохимчук З.Є.), які передали для вихованців інтернату різноманітні іграшки.

Кобиль М. А., педагог-організатор

28.04.2017 | Aдмін