18 сезон літературно – мистецького салону «Царина прекрасного»

Четвертого травня 2017 року традиційні позивні зібрали поціновувачів високого мистецтва на засіданні літературно - мистецького салону «Царина прекрасного»  ЗОШ І-ІІІ ст.№3 м. Бара. Тема чергової зустрічі - «На балу у Кохання». Засідання салону пройшло в рамках роботи оперативної школи методичної служби області для методистів, які відповідають за викладання української мови та літератури, мов національних меншин та зарубіжної літератури (організатори:Вінницька академія неперервної освіти педагогічних працівників та відділ освіти Барської районної державної адміністрації).

Бачити прекрасне, підійматися до вершин чистих і світлих почуттів, пізнати  радість творчості та хвилини насолоди від спілкування зі справжнім мистецтвом – всю цю гаму  емоцій подарували учні-актори вдячним  глядачам.  Гості балу не шкодували для талановитих виконавців ані аплодисментів, ані щирих слів захоплення, бо любов, добро, радість заполонили душі всіх присутніх. Серед тих, хто уміло продемонстрував свою акторську майстерність, -  наймолодша учасниця салону  Борсолюк Софія ( 5-Б клас); група учнів 7-Б класу: Романова Катерина, Стадній Андрій, Адамчук Георгій, Стадній Владислава, Ткачук Марія, Янков Микита, Кучерук Микола та Ходаніцька Вікторія, що, до речі, не є випадковим збігом обставин, адже класний керівник цього класу Стаднік Інна Анатоліївна – член творчої групи літературно-мистецького салону, співавтор сценарію та головний режисер-постановник спектаклю. Окрім того, в постановці було задіяно талановитих учениць 10 класу. Серед них - президент школи  Холява Руслана, члени шкільного учнівського самоврядування Гуменна Ірина, Постемська Христина,Савчук Катерина, Крескіна Людмила. Заслуговує на увагу той факт, що усі десятикласниці займають активну життєву позицію, є лідерами шкільного колективу  і відмінницями навчання. Востаннє, принаймні у якості учнів, на сцену вийшли наші одинадцятикласники: Маліновський Олександр, Перун Вероніка, Солдатова Діана, Римар Зоряна, Гнатовський Станіслав, Ткачук Сергій, Воловодюк Артем, Викалюк Марія та  Мірчук Тетяна. Багато прекрасних ролей виконали наші випускники як учасники літературно-мистецького салону нашої школи, і я переконана, що на їх прикладах будуть навчатися юні актори, які уже готові прийти їм на зміну.

Особлива окраса салону - креативний відеосупровід (відповідальна-вчителька інформатики Катрін А.А.), який створює відчуття власної присутності чи то в саду Джульетти, чи то у Каперні — містечку, де жила Ассоль, чи то в  палаці Снігової королеви, чи де інде…

Традиційно у другій частині салону відбувається зустріч усіх присутніх із справжніми майстрами мистецтва. Цього разу глядачі, завдяки директору школи Ловчинському Анатолію Артуровичу, мали змогу насолодитися високою музичною і виконавською майстерністю Олега Чернілевського (саксофон) та В’ячеслава Крупського (вокал).

Слова особливої подяки хочеться адресувати керівнику зразкового дитячого колективу спортивно-бального танцю «Денс-стиль» Любові Назаровій, танцювальні номери якої є  особливою прикрасою усіх наших заходів.

Ірина Галкіна, заступник директора
з виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Бара,
 член творчої групи літературно-
мистецького салону «Царина прекрасного»,