Виставка робіт "Сакура цвіте"

2017 рік проголошений роком Японії в Україні. З цієї нагоди  у державі була розроблена низка заходів, що сприяють зміцненню дружніх стосунків між нашими країнами.
До державних заходів долучився педагогічний та учнівський колектив ЗОШ І – ІІІ ст. №3. Творчою групою заплановані різні міроприємства, що допомагають здійснити віртуальну подорож Японією.

Так покласно пройшли майстер-класи по виготовленню гілочки сакури – символу Японії.

Були відзначені роботи учнів 1 – А класу(Тимчій А., Гаджалов К., Максименко О., Білоус А., Бортнік І.), 1 – Б клас (Кравцова І., Устименко К., Лоян М., Радзієвський В., Лобода Н., Гудзь М., Кімаківський К.), 2 – А клас(Кінзерський І., Коберник Д., Комендра Д.), 2 – Б клас ( Янкова М., Юрчак А.), 3 – А клас (Катрін М., Кирик Д., Кирик Є., Маліновський М.. Зелінська А.. Гнатовська Є., Врублевська В., Подуфалов С., Глушко В., Костогриз І., Берт А., Мірошніченко А., Альшаускас К., Журба С., Дунайчук В.), 3 – Б клас (Гаджалов М., Гнидка І., Дмітрієв М., Кімаківська З., Басюк Б., Мамсік П., Присяжна Т., Сьотка А., Ратушняк М.), 4 – А клас (Дрогочинська В., колективна робота), 4 – Б клас (Вітковська М., Заєць О., Кіндзерський В.), 7 – Б клас (Стадній В.).

Особисті вироби були представлені Вікторією  Василівною Ворнік (вихователем ГПД) та Зінчук Інною Сергіївною (вчитель художньої праці).

Виставка квітучої сакури вийшла колоритною та барвистою.

13.05.2017 | Aдмін