Родинне свято "Все починається з мами"

Мати – величне і святе слово. Початок життя, берегиня, порадниця – це мама. Щаслива та дитина, яку обіймають мамині руки.
14 травня  відзначаємо День Матері. З цієї нагоди 12 травня у ЗОШ І – ІІІ ст. №3  пройшли родинні свята «Все починається з мами» .
Учні 2 – А класу (керівник класу Пацанюк І.М.) та 3 – А класу (керівник класу Стадній Л.М.) декламували вірші,показували танцювальні номери, співали пісні, присвячені матерям та бабусям. Особливої уваги заслуговують виступи танцювальго колективу під керівництвом Капусевич В.В., які демонстрували запальні східні танці. Надзвичайно колоритним був пародійний виступ учня 3 – А класу Кирилюка Андрія.

Наприкінці свята, діти подарували мамам та бабусям вироби, зроблені власними руками. Якщо на очах присутніх були сльози радості, то ми вважаємо, що свята пройшли вдало.

13.05.2017 | Aдмін