Україна – це Європа.

13.05.2017 в загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №3 м. Бара був проведений виховний захід присвячений Дню Європи.

Ініціаторами  заходу виступили  вчителі англійської мови Желіховська О.А. та Суконнік  О.Е. Цю ідею підтримав  весь учнівський колектив. Учні 10 класу  підготували повідомлення  про історію виникнення Євросоюзу, а  учнівським самоврядуванням (Кобиль М.А., педагог-організатор)  була підготовлена виставка на тему «Україна – це Європа». Заступник директора з виховної роботи Галкіна І.Ю.  провела вікторину «Що ти знаєш про ЄС?»   На завершення учні  переглянули відеоматеріал учасників Євробачення, підготовлений вчителем англійської мови Кінзерською Т.О.

До Дня Європи учні 3-Б класу активно готувалися - кожен вивчав історію та культуру однієї з країн Європи, їх символіку, писали про них реферати, збирали презентаційну літературу про танці, пісні, національні страви тощо. Все це демонстрували на уроці з "Я у світі".
Вчителька Завадська О.В. презентувала відеофільм «Мандруємо Євросоюзом», який знайомить учнів з символікою та основними принципами державного будівництва країн Європейського Союзу.

Отож школярі зробили ще один крок до пізнання європейських країн, до усвідомлення необхідності європейської інтеграції нашої держави.

13.05.2017 | Aдмін