Акція "Парад квітів біля школи"

«Людині для життя потрібні сонце, воля і маленька квіточка», - сказав колись видатний казкар Ганс Крістіан Андерсен. І справді, квіти супроводжують нас протягом усього нашого життя: зустрічають при народженні, втішають у старості, радують на весіллях, іменинах, святкуваннях…
    З метою збільшення видового та кількісного складу квітково – декоративних рослин в зовнішньому озеленені школи, благоустрою  території, розвитку  в учнів почуття дбайливого господаря, залучення дітей та підлітків до розробки проектів з озеленення та   практичного впровадження даного проекту,  в ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Бара було організовано акцію «Парад квітів біля школи».

Усі учні: від першачків до одинадцятикласників  взяли участь у заході, ініціатором  якої  виступив директор школи Анатолій  Артурович Ловчинський. Класні керівники разом із класними колективами за декілька годин перетворили пришкільну територію у затишний квітучий  куточок відпочинку, який довгий час милуватиме очі барчан та гостей нашого міста.

13.05.2017 | Aдмін