Флешмоб «А над світом українська вишивка цвіте»

Одягнімо вишиванки, друже,
 Хай побачить українців світ –
 Молодих, відважних, дужих,
 У єднанні на багато літ.

Сьогодні, 18 травня 2017 року, учнівське самоврядування організувало в школі флешмоб «А над світом українська вишивка цвіте» до Дня вишиванки в Україні, яке відзначається щороку у третій четвер травня. Це свято покликане популяризувати українську культуру і традиції. Учні 1-11 класів та учителі долучилися до відзначення цього свята: усі були святково одягнені у яскраві вишиванки, кожен клас створював різноманітні композиції із рушників, серветок та скатертин.

Вперше День вишиванки запропонувала відзначати одна зі студенток факультету історії Чернівецького національного університету у 2006 році. Її надихнув знайомий, який постійно носив вишиванку. Того року у вишиванки вдяглися кілька студентів та викладачів Чернівецького університету, тепер це свято набуло міжнародних масштабів. Адже воно є святом національної єдності. Тому ми усіх закликаємо: «Одягнімо вишиванки, друже, як одвічний предків талісман».

18.05.2017 | Aдмін