Літературна конференція «Трагічна доля людини – особистості в радянському тоталітарному режимі у романі І.Багряного «Тигролови»

Щороку в третю неділю травня  ми в жалобі схиляємо голову перед нашими співвітчизниками, що стали жертвами кривавого тоталітарного режиму.
        В зв’язку з 70-ми роковинами Великого терору – масових політичних репресій 1937 -1938 р. у нашій школі учнями 10-11 кл. було проведено конференцію на тему: «Трагічна доля людини – особистості в радянському тоталітарному режимі у романі І.Багряного «Тигролови».

Учні активно брали участь у заході, щиро перейнялись і усвідомили трагізм тих подій. Вони обговорювали інформаційні матеріали, чітко і аргументовано, одноголосно займали позицію засудження цього злочину радянської влади. Також багато учнів пригадали розповіді своїх бабусь і дідусів, які були очевидцями тих страшних часів і поділилися цими спогадами з присутніми. Захід організували та провели вчителі української мови та літератури: Гадомська Ж. В., Невольчук І. В.

19.05.2017 | Aдмін