Освоєння верхової їзди

Учні 3-Б класу разом з класним керівником (Завадською О. В.) та батьками (Пархонюк К. Л., Гнидка Л. С.) організували відпочинок у с. Кузьминці, а саме їзду на конях.
Кінні прогулянки, ще їх називають, верхова їзда - це активний відпочинок, який ніколи не втрачає популярності.  От і ми вирішили трішки відпочити. Прибувши до місця призначення ми пройшли інструктаж з техніки безпеки, познайомилися з тваринами, частували їх яблуками. Пізніше нас поділили на дві групи: перша - каталася на кареті, друга - займалася верховою їздою, через деякий час  діти змінювали рід занять. На обід господиня пригощала нас борщем, налисниками із згущонкою, та узваром.

Дітям так сподобалося, що вони не хотіли поверталися додому. А щойно ми повернулися в місто, запитували коли ми поїдемо ще.

26.05.2017 | Aдмін