Свято останнього дзвоника 2016-2017 н. р.

«Дзвінок останній – перший крок у життя…»  - під такою назвою 26 травня в нашій школі відбулося свято останнього дзвоника.
 Це свято завжди урочисте та радісне, особливо для тих учнів, які переходять у наступний клас. Для них сьогоднішній дзвінок – це старт літніх канікул. Тож бажаємо учням добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання. Впевнені, що, повернувшись восени за шкільні парти, вам буде про що розповісти друзям та вчителям.

Для випускників останній шкільний дзвоник - це початок дороги у нове, доросле життя, в якому щодня доведеться робити самостійний вибір та відповідати за свої вчинки. Нехай же чекають вас попереду нові вершини та нові досягнення. Бажаємо вам знайти власну життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави. Адже саме від ваших ідей, бажання творити і працювати залежить майбутнє України.
 Під час святкової лінійки ведуча заходу Галкіна І.Ю., заступник директора з виховної роботи, від імені усіх присутніх оголосила подяку батькам учнів школи – учасникам антитерористичної операції на сході нашої країни. Учні 1-11 кл., батьки, вчителі, гості оплесками вітали Гнидку Богдана  Юрійовича, Суконніка Юрія Миколайовича, Пархонюка  Олександра Васильовича, Базалівського Олександра Петровича, Слободянюка Анатолія Анатолійовича, Матвієнка Павла Олександровича, Семьонова Віктора Леонідовича, Ружанського Анатолія Григоровича, Данилишина Вадима Володимировича, Маніту Сергія Ілліча, Попіка Віталія Вікторовича, Наталюка Ігоря Григоровича, Требуха Руслана Володимировича, Леська Олега Володимировича, Боднаря Ігоря Олексійовича, Коберника Миколу Володимировича, Дудку Сергія Васильовича, Павича Юрія Васильовича. Суконнік Ю.М., Пархонюк О. В., Павич Ю.В. були особисто присутні на святі останнього дзвоника. Вдячні учні подарували своїм захисникам слова подяки, посмішки та букети весняних квітів.
  Зі словами найщиріших привітань та побажань до учнів та випускників школи звернувся колишній учитель нашої школи, а тепер голова районної ради , учасник Революції Гідності Піддубний Михайло Іванович.

Тож вітаємо усіх зі святом останнього дзвоника, з успішним закінченням ще одного шкільного року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові думки і почуття!
Свято підготувала педагог-організатор Кобиль М. А.

29.05.2017 | Aдмін