Пришкільний мовний табір «Butterfly». Тиждень перший. День перший

Закінчився черговий навчальний рік. Учні з нетерпінням чекали канікул. Але провести всі сонячні дні вдома перед телевізором і комп’ютером – це залишитися без казкових емоцій, нових друзів, різноманітних розваг.
      Літо - найяскравіша, кольорова і багатозвучна пора року. Літо – це час, коли школярі мають можливість відпочити від шкільних клопотів. Головне: «… щоб сонечко світило та веселка раділа».
       Щороку в нашій школі працює мовний табір «Butterfly» з денним перебуванням дітей. У таборі діти цікаво проводять свій час. На скільки цей відпочинок стане для них активним, пізнавальний, пам’ятним багато в чому залежить від вчителів-координаторів, вихователів та усіх причетних до створення табору.
     Цього річ зміна триватиме з 29.05.2017 р. по 16.06.2017 р. Усі 14 днів для діток готуватимуть різнопланові заняття кваліфіковані вчителі-координатори: Юрчак О. Г., Грабчак О. Д., Ткач М. В., Суконнік О. Е., Кінзерська Т. О. Їм допомагатимуть вихователі: Бірюкас А. В., Залевська Ю. А., Квасюк Н. І., Базілевич Н. В., Толстовка Т. С. Музичне оформлення забезпечить Кухар Н. В.
     Перший день табір «Butterfly»  присвятив знайомству, організаційним моментам, облаштуванням кімнат та виготовленню емблем. Далі буде…

30.05.2017 | Aдмін