Святкова лінійка «Творець українського гімну»

З нагоди 200-річчя від дня народження автора музики Державного Гімну України Михайла Вербицького (04.03.1815 р. – 07.12.1870 р.) та у зв'язку з 150-ою річницею першого публічного виконання національного гімну «Ще не вмерла України і слава, і воля...» у ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 м.Бара проводиться низка заходів.

Сьогодні, 4 березня, у день річниці народження М. Вербицького у школі відбулася святкова лінійка «Творець українського гімну», під час якої члени учнівського самоврядування (педагог-організатор Кобиль М.А.) ознайомили учнів з історією створення головної Пісні держави. Присутні переглянули  презентацію «Видатні особистості України. Михайло Вербицький», відповіли на ряд запитань з даної тематики, переглянули відеоролик про те, як рівно рік тому, 4 березня 2014 року, всі учні та вчителі разом виконали Гімн України біля пам’ятника Т.Г.Шевченку на акції протесту проти анексії Криму.

Під час лінійки директор школи Тресер Б. М. звернувся до учасників заходу і зазначив: «Навіть у цей непростий для України час ми не втрачаємо віру у щасливе майбутнє країни і сподіваємося лише на краще. Україна обов’язково стане прекрасною та забезпеченою, демократичною європейською державою з високим рівнем життя людей».  Борис Михайлович побажав усім присутнім впевнено дивитися у майбутнє та сміливо крокувати до нього. На завершення учні та вчителі разом виконали Гімн України.

Лінійку провела заступник директора з виховної роботи Галкіна І.Ю.

15.03.2015 | Aдмін