Пришкільний мовний табір «Butterfly». Тиждень перший. День четвертий

Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це – пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування, виховання та навчання підростаючого покоління – головний обов’язок батьків, учителів та суспільства в цілому. Врешті, саме для цього всі ми живемо та працюємо.

1 червня – день захисту дітей. В рамках цього святкового дня вчителі-координатори та вихователі повели свої загони на урочисте святкування. Деякі діти не лиш спостерігали за цікавим дійством, а й приймали участь: Юрчак Артем, Присяжна Даша, Присяжний Владислав.

Після концерту діти пообідали та провели урочисту лінійку на якій начальник табору Ворнік В. В. привітала усіх діток зі святом.
     Любі діти! Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми, а в житті кожного обов’язково засяє зірка, що вкаже шлях до щасливого майбутнього.

01.06.2017 | Aдмін