Прощавай, Букварику, в школі перший друже...

Нещодавно відбулося у 1-Б класі свято, на якому першокласники прощалися зі своїм першим і головним підручником - Буквариком.
         До цього дійства дітки старанно готувалися. Завітали до учнів усі ті, хто був з ними протягом всього навчального року. Це директор школи Анатолій Артурович Ловчинський,  який вручив першокласникам дипломами та сказав кожному побажання, перша вчителька Людмила Ігорівна Борсолюк, батьки, бабусі, дідусі, братики і сестрички.
        Школярі показали чого вони навчилися протягом року. Кожна дитина з радістю розповідала про значення і цінність кожної букви і як вони Буквар вивчали. Також багато веселих пісень заспівали, переглянули цікаву презентацію «Прощавай, Букварику!».

Подякували першокласники не лише Букварикові, а і своїм батькам. Це вони ділили їх перші невдачі, щасливі сльози, перші радощі і перемоги, коли вчилися читати і писати літери. Промайнув швидко навчальний рік у школі – а це 8 місяців перших радостей і невдач, щасливого сміху і щирих сліз, перших перемог. Всі дітки підросли не лише духовно, але і фізично, багато чого навчилися.

Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався. І це свято – перша сходинка у шкільному житті.

07.06.2017 | Aдмін