Пришкільний мовний табір «Butterfly». Тиждень третій. День чотирнадцятий. Закриття

Ось і закінчилася табірна зміна. Для кожного перебування у таборі принесло щось своє, особливе, неповторне, для когось це були нові враження від ігор та забав, для когось від змагань, конкурсів, хтось тут зустрів нових друзів.
Завданням вчителів-координаторів та вихователів було не лише оздоровити та навчити дітей, а й подарувати їм яскраву згадку про щасливе, безтурботне дитинство, в якому різноманітними кольорами малюються барви літа…
      Прощальний концерт був запальний, ліричним, емоційним, мелодійним та феєричним. Усі загони відповідально віднеслись до організації та підготовки урочистого концерту: загін Busy Bees презентували танець «Roll you heands», танець «Skip to my Loe», а Єгор Ворнік та Злата Кімаківська заспівали пісню «In the summer». Найменші дітки, з загону Rainbow, виконали танець «Happy» та  заспівали пісеньку «I like to sing», старші загони здивували усіх присутніх майстерним виконанням пісень (Олександра Філіпова, Блія Кулішко, Христина Желавська, Яна Попоська), а також подарували глядачам свій ритмічний танець Альона Кучерук, Софія Осьмірко, Христина Желавська.

Родзинкою свята стала танцювальна пара Даша Присяжна і Вадим Гаврилюк. На завершення Єгор Ворнік заспівав веселу пісеньку «Пой со мной», а загін Busy Bees (Грабчак О. Д., Залевська Ю. А.) залучили усіх до драйвового  флеш-мобу «Camp Dance», який не залишив байдужим нікого.

20.06.2017 | Aдмін