Перший урок "Моя Україна - ти мати єдина" в п'ятих класах

У 5-А класі (кл.кер. Кучерук Н.В.) відбувся перший урок «Моя Україна – ти мати єдина», який пройшов у формі розвивально – інтелектуальної гри. Діти були активними, давали ґрунтовні відповіді на запитання. Один з батьків класу Павич Юрій Васильович – учасник АТО, розповів учням класу про події на Сході України,побажав успіхів у навчанні, здоров’я та всього найкращого.

Під такою ж назвою пройшов перший урок і в 5-Б класі ( кл. кер. Капусевич В.В.). Різноманітні цікаві завдання, змістовна та емоційна розповідь про Україну з використанням КТН, неймовірна легенда про створення подільського краю зацікавила дітей та батьків. Урок був яскравий та насичений емоційністю і активністю учнів.

04.09.2017 | Aдмін