Мальовничі Карпати

Хто хоча би один раз у житті побував у Карпатах, обов'язково повернеться у цей чарівний край “Черемоша й Прута”, величних і неповторних гір, покритих віковічними лісами та барвистими килимами полонин. А ще Карпати – це гірське повітря з неповторним хвойним ароматом, куточок дикої екологічно чистої природи. Тож недаремно учні 8 - 9, 11 класів та вчителі школи (Галкіна І.Ю., Катрін А.А., Ситников Д.Б., Ткач М.В.) 15 - 17 вересня здійснили незабутню подорож до мальовничих Карпат, під час якої піднялися на гору Маковиця та підкорили найвищу гору України - Говерлу. А які гриби зародили в цьому році в Карпатах! Здавалося, що грибники зі всієї України прибули сюди на тихе полювання!

Діти були в захваті від величі та краси гірських краєвидів, які відкрилися перед ними, горді від розуміння того, що наша країна — Україна така прекрасна!

18.09.2017 | Aдмін