Незрівнянна Софіївка

Національний дендрологічний парк "Софіївка" в Умані без перебільшення є справжнім шедевром світового садово-паркового мистецтва. Парк широковідомий як в Україні, так і за її межами. Щороку близько півмільйона туристів зі всього світу приїжджають, щоб помилуватися красою тутешнього унікального, штучно створеного ландшафту. "Софіївка" була створена в кінці XVIII століття власником міста Умані, польським магнатом графом Станіславом Потоцьким. Граф був одружений з константинопольською куртизанкою грецького походження Софією, яку сучасники характеризували як жінку виняткової краси і чарівності. Граф Потоцький любив балувати красуню-дружину і в якийсь момент вирішив зробити їй романтичний подарунок на іменини. Так в Умані з'явився казкової краси дендрологічний парк, який був названий на честь дружини графа.
        Саме у цьому прекрасному парку побували на екскурсії учні 5- А класу разом з класним керівником Кучерук Н.В. Дітям сподобалося гуляти парком, розглядати неперевершені шедеври парку: фонтан «Змія», мармурові статуї грецьких і римських богів: Париса, Аполлона Бельведерського, Венери, Орфея, Евріпіда і багатьох інших; великий фонтан, Венеціанський місток; павільйон Флори; грот Сцилли тощо… А ще прогулялися на човні по підземній річці Ахеронт.

На згадку усі про поїздку придбали сувеніри. Три години в парку пролетіли непомітно. Додому повернулися втомлені, але щасливі!

18.09.2017 | Aдмін