Серце учителя не знає спокою – серце учителя завжди з тобою

Напередодні Дня працівників освіти в школі відбувся святковий концерт «Серце учителя не знає спокою – серце учителя завжди з тобою».  Ведучими програми були одинадцятикласники. У концерті брали  участь усі бажаючі учні нашої школи та  танцювальні колективи нашого міста під керівництвом Назарової Л.П., Шкамбарної І.М., Капусевич В.В. Їхні вихованці,  а це учні  нашого навчального закладу, продемонстрували присутнім танцювальні композиції: «Осінній вальс», який налаштував усіх присутніх на святковий настрій; із захопленням спостерігали за танцювальною парою  Присяжного Владислава та Дрогочинської Вероніки у композиції «Стюардеса»;  а своїм веселим та грайливим танцем «Чомучки» виконавці всіх приємно потішили. Також цікаво було спостерігати за виконанням східного танцю, а наймолодші учасники свята  Юрчак Дар’я (1-А кл.) та Радзієвський  Володимир (2-Бкл.) продемонстрували присутнім «Віденський вальс».

На святі прозвучали пісні: «Любі вчителі» (вик. Поповська Яна, 8-А кл.) ,« Я школярка» (вик. Даша Присяжна, 3-А кл.),  «Діти-квіти» (вик. Надія Рибак, 4-А кл.),  «Мій добрий вчителю» (вик. Желавська Х., 9-А кл., Поповська Я. 8-А кл.)
          Усіх приємно здивував грою на саксофоні учень 7-А кл. Дідур Віктор.
           Учні 3-А, 4-А та 4-Б класів привітали учителів урочистими поетичними рядками та подарували композицію із осінніх квітів.

А на  завершення свята прозвучала пісня «Музика надії і любові» у виконанні молодої учительки нашої школи Залєвської Ю.А. Святковий концерт завершився приємними побажаннями для учителів від учнів 11 класу:
Нехай ця осінь золота,
Вам подарує вік щасливий,
Щоб не згасали:  доброта,
Здоров’я, радощі і сила.
Щоб ваш важкий почесний труд
Був плідний, як багата осінь.
І кожен день, що йде новий,
Хай тільки щастя вам приносить.

Кобиль М.А., педагог-організатор школи

02.10.2017 | Aдмін