Зустріч із військовими нашої частини

11.10.2017р. в 2 А класі (кл. кер. Іванцова Г. В.) відбувся круглий стіл, присвячений збройним силам України. Перед учнями виступив учасник АТО, начальник ІІ відділу зберігання військової частини А1603 Пархонюк Олександр Васильович. Діти ознайомилися з художньою літературою з історії козацтва,  дізнались про минуле та сучасне України та її армії. Олександр Васильович розповів про революцію Гідності,  військовий конфлікт на сході України, довів престижність професії військовослужбовця,  порадив гарно вчитися, прислухатися до порад вчителів, жити  дружно, поважати один одного.

Другокласники також взяли участь в акції «Привітай захисника Вітчизни!». Діти намалювали малюнки, написали лист воїнам АТО, а батьківський комітет класу придбав солодощі. Все це буде передано волонтерам і відправлено в зону АТО.

12.10.2017 | Aдмін