Зустріч за «круглим столом» учнів 5-А класу з учасником АТО

12 жовтня, напередодні Дня захисника України, в 5-А класі (кл. кер. Кучерук Н.В.) відбулася зустріч за «круглим столом» з учасником АТО, старшим механіком В/Ч А 0853, батьком учня класу Павичем Ю.В. Юрій Васильович розповів учням про події, що відбуваються на Сході нашої держави, про те, яку роботу виконує військова частина А 0853.
На виховній годині класний керівник розповіла про історію свята 14 жовтня; зачитала указ президента України про відзначення свята Дня захисника України від 14 жовтня 2014 року; а ще діти читали напам’ть вірші; хвилиною мовчання присутні пом’янули загиблих захисників України ; переглянули кілька презентацій. Наприкінці зустрічі діти подарували Юрію Васильовичу букет квітів з побажаннями здоров’я, щастя та мирного неба.

Зустріч справила на всіх незабутнє враження!

14.10.2017 | Aдмін