Родинне свято у 4-Б класі

Одним із найулюбленіших свят у початковій школі є родинні.
І це зрозуміло, адже всі ми - народ України, який складається з родин, великих і малих, працьовитих та дружних. Як велика ріка бере початок і силу з малого джерела, так і наша держава починається з родини.
       А підготували шкільне свято наші четвертокласники та їх вчителька – Завадська Оксана Володимирівна. Школярі декламували пісеньки, відгадували загадки, усмішками веселили, інсценували казочку, говорили ласкаві слова, змагались у веселих конкурсах та іграх, за що від батьків отримали гарні привітання і побажання!
Живіть всі дружно і крилато,
Щоб рід людський наш не змілів.
Любов оберігайте свято,
Навчіться добрих, щирих слів.
І світ любіть, що наче казка,
Для нас відкрився у житті.
І сонечкова щира ласка
Хай зігріває вас в путі.

Промінець добра і любові торкнувся кожного серця і дорослих, і дітей. Після свята в коридорах школи можна було почути схвальні відгуки мам та бабусь, а це для нас найвища оцінка.

14.10.2017 | Aдмін