Гра-конкурс «Козацькі розваги»

Напередодні Дня захисника України та Дня українського козацтва в навчальному закладі пройшов традиційний конкурс «Козацькі розваги». Захід урочисто відкрили члени учнівського самоврядування школи.
У «Козацьких розвагах» взяли участь учні  8-11 класів та члени гуртка «Джура» (учні 7-А класу). Класними активами було сформовано команди, які взяли участь у конкурсах: «Козацька зброя» (відповід. - вчитель предмету «Захист Вітчизни» Панчишин В. В.), «Козацька спритність» (відповід. - вчителька фізичної культури Капусевич В. В. ), «Козацька сила » (відповід. - вчитель фізичної культури Ситников Д. Б.), «Козацький розум» ( відповід. - вчителька історії Ткачук А. В.), «Козацька пісня» ( відповід. -  вихователька ГПД Залєвська Ю. А.), «Козаки-рятівники» (відповід. -  медсестра школи Дедюк І. М.) та «Козацький куліш» (відповід. - керівник гуртка «Джура» Кучерук В. М.).
Змагання було підготовлено та проведено педагогом-організатором школи Кобиль М. А.

14.10.2017 | Aдмін