Свято першого дзвоника

Свято першого дзвоника «Україно, сьогодні з тобою  ми новий зустрічаємо день!»

Свято першого дзвоника «Україно, сьогодні з тобою  ми новий зустрічаємо день!», яке пройшло в ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м.Бара, було щедрим  на усмішки першокласників та їх батьків, вчителів, усіх учнів школи, гостей. Від щирого серця привітали  усю шкільну родину з Днем знань голова районної ради Михайло Піддубний, головний спеціаліст відділу освіти Барської РДА Наталія Стрельчук, поетеса-патріотка Людмила Мартишева,  військовослужбовці - учасники АТО Юрій Суконнік, Руслан Требух, Богдан Гнидко, Денис Кальчук. Крім того, серед гостей були присутні учасники Революції Гідності Олексій Пацьора та Володимир Олійник, голова благодійного фонду «Колос», командир тактичного підрозділу батальйону «Медична сотня – Бар» - Анатолій Колос, волонтер Людмила Казьмірчук. В цей день  для тих, хто вперше переступив шкільний поріг, наших першокласників, учні 11 класу провели флешмоб «Мрії збуваються». Після закінчення лінійки усі гості  прийняли активну участь у першому тематичному уроці «Ми-нація єдина!», на якій було дано старт акції «З Луганщиною разом!»

23.10.2015 | Aдмін