Засідання круглого столу

18.10.17 р. у школі в рамках щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, що проходить під гаслом «Шкільна бібліотека - за здоровий спосіб життя» відбулося засідання круглого столу: «Знайте правду про ВІЛ/СНІД». Учасниками його були учні 11 класу, а провели захід вчитель основ здоров’я Толстова Т. С. та  бібліотекар школи Кльоц О. Л.
          У ході засідання розглядалися питання: серйозності проблеми ВІЛ/СНІДу; зниження ризику інфікування ВІЛ; толерантного відношення до ВІЛ- позитивних та протидія дискримінації людей, які живуть з ВІЛ.
          Учні вирішували проблемні ситуації, свідомо обирали свої способи дії та поведінки в цих ситуаціях.
       Наприкінці  заняття одинадцятикласники вирізали та одягнули червону стрічку, цим самим висловили солідарність з жертвами ВІЛ/СНІДу, співчуття і підтримку всім ВІЛ-інфікованим і членам їхніх родин, повагу до людей, які мужньо долають дуже складні обставини.
         Кожен рік, місяць, день наближають нас до того часу, коли вчені розроблять ефективні ліки проти СНІДу, доступні кожному, хто їх потребує.

19.10.2017 | Aдмін