Заходи в Барській школі №3 до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми

Факт відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми є нагадуванням про актуальність даної проблеми, а також необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідуванні злочинців, наданні допомоги потерпілим, ведення превентивної роботи.
            Прикро, але навіть найсучасніші демократії не можуть позбутися такого жахливого явища як торгівля людьми.
На жаль, Україна не є винятком. Адже за даними дослідження, проведеного на замовлення Міжнародної організації міграції, понад 160 000 українців постраждали від торгівлі людьми з 1991 року, що робить Україну однією з основних країн походження постраждалих від сучасного рабства в Європі.
            Саме тому в нашому навчальному закладі проводиться системна робота щодо протидії цьому ганебному явищу.
Так, з метою профілактики та запобігання торгівлі людьми, формування у школярів навичок безпечної поведінки в навчальному закладі пройшов тиждень «Будь обережним! Торгівля людьми – це може трапитися з кожним». Класні керівники 5- 11 класів провели із своїми вихованцями бесіди, відверті розмови, ділові ігри, «круглі столи», де розглянули такі теми: «Торгівля людьми - грубе порушення прав громадянина», «Свобода та особиста недоторканість громадян», «Громадянське суспільство-гарантія дотримання прав людини», «Моя Україна – демократична держава» та ін.
         У результаті проведеної роботи усі учнівські колективи виконали тематичні колажі, з якими мали змогу ознайомитися учнівський, батьківський та педагогічний колективи навчального закладу

27.10.2017 | Aдмін