Бабусині вишиванки

В 2-А класі (Кл. кер. Іванцова Г. В.) відбулася година спілкування «Бабусині вишиванки». Діти принесли родинні вишиті і в’язані речі, розповіли, чим люблять займатися їх бабусі, прабабусі, мами, про їхні творчі захоплення. Пархацька Анастасія з радістю носить плаття з ажурним комірцем, який сплела їй бабуся Оля. Пісня Наталії Май «А сорочка мамина» та відео створили гарний настрій у дітей. З цікавістю познайомились з презентацією «У вишивку вкладаю усі барви», дізнались, як за допомогою голки й різних ниток українські жінки перетворювали просту тканину на витвір мистецтва. А казка про український рушник розповіла про неймовірну силу вишитого маминого рушника. Мамині слова «Куди б не їхали, куди б не йшли, а рушник в дорогу беріть. Хліб у нього загортайте та людей пригощайте. Хліб на рушнику життя величає, здоров’я береже» прозвучали, як заповідь для маленьких другокласників. Завершилась година спілкування створенням учнями панно «Бабусині вишиванки – обереги мого народу».

27.10.2017 | Aдмін