Ділова гра «Життя людини – найвища цінність». Створення колажу «Дерево здоров’я»

У всі часи люди особливу увагу звертали на своє здоров’я, піклувалися про нього, винаходили все нові й нові ліки від хвороб і способи зміцнити свій організм та залишатися бадьорими на довгі роки.
        Так 24 жовтня 2017 р. у 2-А класі (кл. кер. Іванцова Г. В.) розпочалася ділова гра «Життя людини – найвища цінність». У грі взяли участь групи: «Порадниця», «Швидка допомога», «Нехворійка», «Апетитна» та «Мийдодір». Діти отримали квіточки - семицвіточки, які можуть виконати лише одне бажання. Прочитавши, які побажання написані на її пелюстках (щастя, здоров’я, успіхи у навчанні, гроші, сила, розум, краса, кохання), учні , розмірковували, чого б вони хотіли найбільше та обирали тільки одну пелюсточку. Всі по черзі розповідали про те, чому вони обрали саме цю пелюстку.

Колективно зробили висновок, що все ж таки в нашому житті найголовніше – це здоров’я. Адже здорова людина може здобути якісну освіту, влаштуватися на перспективну роботу, заробляти гроші, виховувати здорових дітей, а також бути гарною та щасливою.
        Що означає бути здоровим? Як зберегти своє здоров’я?  У таких запитаннях в ході ділової гри спробували всі розібратися. А в результаті  вийшов колаж «Дерево здоров’я» , на якому розмістилися малюнки - поради груп  здорового способу життя.

08.11.2017 | Aдмін