Твоє здоров’я в твоїх руках

26.10.2017 р. в Барській ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 в рамках щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, що проходить під гаслом «Шкільна бібліотека - за здоровий спосіб життя» в 6 - Б класі проведена виховна година «Твоє здоров’я  в твоїх руках». Вона пройшла в досить цікавій інформаційно-ігровій формі.
       Бібліотекар школи Кльоц О. Л. підготувала та провела цікаві конкурси, щоб виявити рівень фізичного, духовного, емоційного, соціального, інтелектуального здоров’я школярів: хто швидше надує кульку; краще проведе ранкову зарядку; швидше складе прислів’я про здоров’я; а також, яка група вирішить краще проблемну ситуацію.
     Учитель основ здоров’я Толстова Т.С. підготувала і розповіла дітям про вплив шкідливих звичок на здоров’я людини. ЇЇ розповідь була підкріплена презентацією «Шкідливі звички», та відеороликом «Без здоров’я немає щастя», які підготувала класний керівник Катрін А.А.

10.11.2017 | Aдмін