Формула здорового способу життя

27.10.2017 р. в Барській ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 в рамках щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, що проходить під гаслом «Шкільна бібліотека - за здоровий спосіб життя», пройшов інформаційний брифінг під назвою «Формула здорового способу життя».
        Учні 5-А класу (кл. кер. Кучерук Н. В.) разом із вчителем основ здоров’я Толстовою Т.С. та бібліотекарем школи Кльоц О.Л. вели розмову про складові здорового способу життя. П’ятикласники за допомогою своїх малюнків створили формулу здоров’я у вигляді квітки.
         Бібліотекар школи Кльоц О.Л. презентувала збірку «Прості речі, що має бути у кожній родині». В книжці розкрито прості правила для збереження здоров’я дитини. Кожна дитина отримала у подарунок таку збірку.

10.11.2017 | Aдмін