Веселі канікули

04 листопада учні 2-Б класу (кл. кер. Борсолюк Л.І.) їздили на екскурсію у Вінницький  театр ляльок «Золотий ключик». Нам пощастило переглянути виставу «Ще раз про Червону Шапочку».

Після вистави з піднятим настроєм і задоволені ми відвідали музей ретро-техніки "Автомотовелофототелерадіо". Учнів познайомили з історією виникнення музею. Бажаючі зробили цікаві фотографії . Ми залишили слова подяки директору і екскурсоводу, які виконали для нас неперевершені композиції під супровід гітар . Вражаючим і незабутнім моментом стала поїздка  на першій пожежній машині. Усім сподобалось у музеї.

Усі втомлені, але задоволені поверталися додому. В автобусі панувала тиша, мабуть, кожен у думках переживав день, який минув.

10.11.2017 | Aдмін