Відзначення Року Японії в Україні

У рамках 25-ї річниці встановлення дипломатичних  відносин між Японією та Україною у Барській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №3 вчителями історії Стребковою С.П. та Ткачук А.В. була проведена година спілкування «Японія – далека і близька». Метою заходу стало знайомство восьмикласників з містами-побратимами Кіото (Японія) та Києвом (Україна), з напрямками співробітництва та зміцнення зв'язків  між Україною та Японією, знайомство з культурою  «Країни, де сходить сонце».

Крім цього, у школі було організовано виставку робіт учнів 1-11 класів «Дивовижна Японія».  Діти виготовляли штучні бонсаї, різноманітні фігури та моделі в стилі оріґамі, листівки,  квітучі гілочки сакури, малювали ілюстрації до художніх творів японської літератури.

21.11.2017 | Aдмін