Гра – бесіда «Моральні заповіді українців»

У 2 – А класі (кл. кер. Іванцова Г. В.) до Дня Гідності і Свободи відбулася гра – бесіда «Моральні заповіді українців», що формувала у школярів ціннісне ставлення до України, її моральних цінностей, розвивала почуття національної самосвідомості та громадянської активності, виховувала патріотів, громадян, готових захищати свою Батьківщину. Другокласники на прикладах повсякденного життя розбиралися в складному понятті «моральні цінності», переглянули відео про героїв АТО. Головним лейтмотивом бесіди стала любов до Вітчизни, її захисників, українського народу, необхідність збереження цілісності країни. Тому карту України діти заквітчали білими ромашками, що символізували чистоту дитячих думок та помислів. На ніжних пелюстках ромашки написали свої щирі побажання країні та її захисникам. А білі голуби миру символізували палке бажання дітей жити в мирі і злагоді. А закінчилась  гра – бесіда психологічною вправою «Коло друзів», де клас дружно передавав по колу моральні  заповіді українців.

24.11.2017 | Aдмін