Найбільший урок у світі

24 листопада 2017 року волонтер проекту ООН «Найбільший урок у світі» (World’s Largest Lesson) Федик Яна (випускниця нашої школи) провела урок для учнів 11-го класу. Проект присвячений інформуванню дітей та широкої громадськості про Глобальні цілі сталого розвитку ООН, які визначають 17 основних напрямів розвитку людства до 2030 року. Протягом листопада-грудня 2017 року школи та освітні заклади у різних куточках світу проведуть «Найбільший урок у світі», щоб пояснити які виклики стоять перед світовою спільнотою та як об’єднати зусилля, щоб їх вирішити. Сьогодні 3-тя школа вже стала учасником цього проекту. Одинадцятикласники дізнались про роботу ООН, ЮНІСЕФ, долучились до проекту U-Report та закріпили здобуті знання пройшовши online-тест. Висловлюємо подяку директорові школи Анатолієві Артуровичу Ловчинському та вчителю трудового навчання Інні Сергіївні Зінчук за сприяння та допомогу у проведенні уроку.

24.11.2017 | Aдмін